ASRock Phantom Gaming PG27FFT1B 27"
LED monitor, herní, 27", IPS, 1920×1080, 16:9, 180Hz, 1ms, 450cd/m2, DisplayPort, 2× HDMI, repro, VESA, černý, energ. třída E
Akce
K odeslání: > 10 ks
Výrobce: ASROCK
 (ASRock Europe B.V.)
Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Nizozemsko
sales@asrock.nl
www.asrock.com
Poslat známému
ASRock Phantom Gaming PG27FFT1B – herní fantom na scéně
Herní monitor ASRock Phantom Gaming PG27FFT1B s velkým 27palcovým displejem, je skvělou volbou nejen pro gaming, ale také další multimediální zábavu nebo pracovní činnost. Poskytuje obraz v ostrém Full HD rozlišení a zprostředkuje vám jas i důležité detaily. Pokrývá 123 % sRGB barevné palety, a tak zajišťuje živé a bohaté barvy. Mezi hlavní přednosti monitoru ASRock Phantom Gaming PG27FFT1B patří především rychlost. Tento model disponuje 180Hz obnovovací frekvencí a 1ms dobou odezvy, nad čímž herní fanoušci zaplesají blahem. Během herní akce se tak můžete spolehnout na hladké vykreslení všech snímků a okamžité reakce na vaše konání.
ASRock Phantom Gaming PG27FFT1B
Herní LED monitor s úhlopříčkou 27" a Full HD rozlišením 1920 × 1080 obrazových bodů nabízí kontrastní poměr 1000 : 1, jas 450 cd/m2, dobu odezvy 1 ms a pokrytí 123 % sRGB. Obnovovací frekvence 180 Hz spolu s podporou technologií AMD FreeSync a VESA DisplayHDR 400 nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. Použitím technologie IPS je dosaženo širokých pozorovacích úhlů 178° horizontálně i vertikálně. Zajisté potěší také stereo reproduktory s celkovým výkonem 4 W či možnost nastavení náklonu monitoru.
Součástí balení je HDMI a DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Monitor
Výrobce :  ASROCK
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  1
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  450
Kontrast :  1 000 : 1
Poměr stran :  16 : 9
Povrch displeje :  matný
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Rozlišení (bodů) :  1920 × 1080
Synchronizace obrazu :  FreeSync
Typ panelu :  IPS
Úhlopříčka (palce) :  27
Velikost bodu (mm) :  0,3108
Zobrazovací frekvence (Hz) :  180
Multimédia
Integrovaný tuner :  ne
Vestavěné reproduktory :  ano
Kamera
Webkamera přední :  ne
Vstupy a výstupy
DisplayPort (počet) :  1
HDMI (počet) :  2
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB Hub :  ne
Napájení
Energetická třída :  E
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  42
Použití a určení
Domácnost :  ano
Filmy :  ano
Grafika :  ano
Kancelář :  ano
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Zakřivený :  ne
Hmotnost (kg) :  4.25
Rozměry :  613 × 430 × 225 mm