ASRock Phantom Gaming PG27FFT1A 27"
LED monitor, herní, 27", IPS, 1920×1080, 16:9, 180Hz, 1ms, 450cd/m2, DisplayPort, 2× HDMI, repro, VESA, černý, energ. třída E
Akce
K odeslání: > 10 ks
Výrobce: ASROCK
Poslat známému
ASRock Phantom Gaming PG27FFT1A – herní fantom na scéně
Herní monitor ASRock Phantom Gaming PG27FFT1A s velkým 27palcovým displejem, je skvělou volbou nejen pro gaming, ale také další multimediální zábavu nebo pracovní činnost. Poskytuje obraz v ostrém Full HD rozlišení a zprostředkuje vám jas i důležité detaily. Pokrývá 123 % sRGB barevné palety, a tak zajišťuje živé a bohaté barvy. Mezi hlavní přednosti monitoru ASRock Phantom Gaming PG27FFT1A patří především rychlost. Tento model disponuje 180Hz obnovovací frekvencí a 1ms dobou odezvy, nad čímž herní fanoušci zaplesají blahem. Během herní akce se tak můžete spolehnout na hladké vykreslení všech snímků a okamžité reakce na vaše konání.
ASRock Phantom Gaming PG27FFT1A
Herní LED monitor s úhlopříčkou 27" a Full HD rozlišením 1920 × 1080 obrazových bodů nabízí kontrastní poměr 1000 : 1, jas 450 cd/m2, dobu odezvy 1 ms a pokrytí 123 % sRGB. Obnovovací frekvence 180 Hz spolu s podporou technologií AMD FreeSync a VESA DisplayHDR 400 nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. Použitím technologie IPS je dosaženo širokých pozorovacích úhlů 178° horizontálně i vertikálně. Zajisté potěší také stereo reproduktory s celkovým výkonem 4 W či možnost nastavení náklonu a otočení monitoru.
Součástí balení je HDMI a DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Monitor
Výrobce :  ASROCK
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  450
Úhlopříčka (palce) :  27
Velikost bodu (mm) :  0,3108
Zobrazovací frekvence (Hz) :  180
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  42
Filmy :  ano
Grafika :  ano
Kancelář :  ano
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Zakřivený :  ne
Hmotnost (kg) :  4.5
Rozměry :  613 × 435 × 193 mm