MHPower MPU-1400-24
Záložní zdroj, UPS, 2000VA, 1400W, čistý sinus, 24V
K odeslání: 1 ks
Kód: UPSMHP0007 PN: MPU-1400-24 Záruka: 26 měs.
www.abctech.cz
MHPower MPU-1400-24 Měnič napětí 24V/230V-1400W s funkcí UPS. Připojte akumulátor a máte k dispozici kompletní záložní zdroj s automatickým přepnutím na záložní napájení. Při napájení ze sítě jsou napájeny připojené... více
Poslat známému
MHPower MPU-1400-24
Měnič napětí 24V/230V-1400W s funkcí UPS. Připojte akumulátor a máte k dispozici kompletní záložní zdroj s automatickým přepnutím na záložní napájení.
Podporuje GEL, AGM a klasické zaplavené baterie. Nepodporuje baterie Li-Ion, Li-Pol, LiFePO atd.
Vlastnosti:
  • Maximální trvalý výkon 1400 W
  • Integrovaný nabíječ 10/20 A max
  • Pro 24V (2×12 V) externí akumulátor 100–250 Ah
  • Kompaktní rozměry
POZOR! Záložní zdroj (UPS) funguje pouze tehdy, když je připojen k externí baterii. Neměl by být používán bez připojení baterie. Po připojení akumulátoru, zapojte hlavní napájecí kabel do zásuvky (230V, 50 Hz) s uzemněním do sítě. Na zadní straně zdroje připojíte zařízení, které chcete, aby fungovalo při výpadku napájení. Postupujte podle následujícího pořadí: připojte baterii, připojte hlavní napájení a potom připojte spotřebič (zařízení) k záložnímu zdroji (UPS). Pro zapnutí nebo vypnutí AC zátěže (zásuvek pro spotřebič), tak stiskněte a podržte tlačítko napájení (ON / OFF) pod dobu cca 2 sekund.
Příklady použití a doby zálohování, stáří baterie do dvou let:
Orientační doba zálohy pro spotřebu 100 W:
Orientační doba zálohy pro spotřebu 200 W:
Orientační doba zálohy pro spotřebu 300 W:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 2000 VA / 1400 W
Výstupní napětí: 230 V
Výstupy: 2× Schuko
Rozměry: 390 × 280 × 220 mm
Hmotnost: 12,6 kg
Baterie
Počet baterií: externí baterie, není součástí balení
Napětí baterie/článku: 24 V (2× 12 V)
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  1400
Napětí baterie/článku (V) :  24
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  12.6
Rozměry :  390 × 280 × 220 mm