GOOWEI ENERGY OTL120-12
Baterie, záložní, olověná VRLA GEL, 12V, 120Ah, kontakty M8 (T3)
K odeslání: 6 ks
Kód: UPSGOE0009 PN: OTL120-12 Záruka: 26 měs.
Výrobce: GOOWEI ENERGY
 (Efteria, spol. s r.o.)
K rybníku 378, 252 42 Jesenice, Česká republika
info@battery.cz
www.battery.cz
GOOWEI ENERGY OTL120-12 Olověný 12 V (120 Ah) akumulátor v provedení VRLA GEL navržený pro hluboké vybíjení i cyklické namáhání. Je tak vhodný pro záložní systémy. Trakční gelové akumulátory řady OTL. Jedná se o... více
Poslat známému
GOOWEI ENERGY OTL120-12
Olověný 12 V (120 Ah) akumulátor v provedení VRLA GEL navržený pro hluboké vybíjení i cyklické namáhání. Je tak vhodný pro záložní systémy.
Vlastnosti:
  • Hybridní GEL = elektrolyt je vázán v hybridním gelu (kombinace s AGM)
  • Vyšší maximální vybíjecí proudy
  • Absolutně bezúdržbové (z hlediska doplňování vody)
  • Mnohem delší cyklická životnost než u konvenční zaplavené baterie
  • Při cyklickém provozu nabíjecí napětí 14,5 – 14,9 V při teplotě 25 °C (cyklické aplikace)
  • Při provozu záložního zdroje nabíjecí napětí 13,6 – 13,8 V při teplotě 25 °C (staniční aplikace)
  • Odolnost proti hlubokému vybíjení (lépe odolává hlubokému vybíjení)
  • Otřesuvzdorné (vibration-proof)
  • Nerozlitelný blok (Leak-Proof) - baterie může trvale pracovat pod úhlem náklonu až 90°
  • Životnost: 800 cyklů (při hloubce vybití 50 %)
  • Typ konektoru: T3 (lze použít kabel pro M8 konektor)
Baterie jsou určené především pro následující aplikace:
  • Záložní zdroje (UPS)
  • Elektronické protipožární systémy (EPS)
  • Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)
  • Telekomunikační zařízení
  • Nouzové osvětlení
  • Napájení elektromotorů a jiné trakční EV aplikace
  • Zálohování oběhových čerpadel a kotlů
Cyklická odolnost v závislosti na hloubce vybíjení
Údržba baterií
Kde a jak tuto baterii použít se dozvíte v technické podpoře.
K propojení baterie s další baterií nebo měničem lze použít tyto propojovací DC kabely.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 120 Ah
Napětí: 12 V
Maximální vybíjecí proud: 1100 A
Technologie baterie: VRLA-GEL
Typ kontaktu: M8 (T3)
Stav: nabitý/á
Rozměry: 410 x 210 x 175 mm (celková výška 230 mm)