PLANET XGPL-PWR150-DC
Zdroj, pro PLANET XGPL-16000, XGS-6350-16X8Y4C, 150W, 36–72VDC
Neznámá dostupnost
Kód: NETPLA2687 PN: XGPL-PWR150-DC Záruka: 26 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET XGPL-PWR150-DC Napájecí zdroj o výkonu 150 W pro XGPL-16000 a switch XGS-6350-16X8Y4C, 36–72 V DC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Kompatibilita: PLANET XGPL-16000, PLANET XGS-6350-16X8Y4C Napájení: 36–72 V DC Výkon: 150 W
Poslat známému
PLANET XGPL-PWR150-DC
Napájecí zdroj o výkonu 150 W pro XGPL-16000 a switch XGS-6350-16X8Y4C, 36–72 V DC.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 36–72 V DC
Výkon: 150 W