MikroTik TN19-0250-55
Zdroj, napájecí, 250W, 55V 4,5A, open-frame design, pro řadu MikroTik CRS418
Po objednání za 3 dny
Kód: ZNRMKR0016 PN: TN19-0250-55 Záruka: 26 měs.
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
MikroTik TN19-0250-55 Náhradní Open Frame napájecí zdroj s výkonem 250 W určený pro switche MikroTik řady CRS418. Specializovaný napájecí zdroj od společnosti MikroTik... více
Poslat známému
MikroTik TN19-0250-55
Náhradní Open Frame napájecí zdroj s výkonem 250 W určený pro switche MikroTik řady CRS418.
Specializovaný napájecí zdroj od společnosti MikroTik poskytuje stabilní výstupní napětí 55 V DC při proudu 4,5 A. Konstrukce typu Open Frame bez ochranného krytu je navržena pro přímou instalaci do zařízení nebo do vlastního pouzdra.
  • Výstupní parametry 55 V DC při maximálním proudu 4,5 A
  • Celkový výkon 250 W pro napájení výkonných síťových zařízení
  • Open Frame konstrukce bez krytu pro vestavbu
  • Určeno jako náhradní PSU pro switche řady CRS418
  • Kompaktní rozměry vhodné pro integraci do zařízení
  • Stabilní výstupní napětí pro spolehlivý provoz
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní napětí: 55 V DC
Výstupní proud: 4,5 A
Výkon: 250 W