ASUS TUF Gaming VG27AQML1A 27"
LED monitor, herní, 27", IPS, 2560×1440, 16:9, 260Hz, 1ms, 400cd/m2, DisplayPort, 2× HDMI, 2× USB, PIVOT, repro, černý, energ. tř. F
Neznámá dostupnost
Výrobce: ASUS
 (ASUS COMPUTER GmbH)
Harkotstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Německo
ProductSafety@asus.com
www.asus.com
Poslat známému
ASUS TUF Gaming VG27AQML1A – ultrarychlý displej pro nekompromisní gaming
monitor ASUS TUF Gaming VG27AQML1A
Abyste se už opravdu nemohli vymlouvat, že vám hra nevychází, nabízí monitor ASUS TUF Gaming VG27AQML1A také mimořádně rychlou obnovovací frekvenci až 260 Hz, takže vykreslování je hladké, svižné a bez chybějících snímků.
ASUS TUF Gaming VG27AQML1A technologie
ASUS TUF Gaming VG27AQML1A konektory
ASUS TUF Gaming VG27AQML1A
Herní LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízí rozlišení 2560 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1, jasem 400 cd/m², 90% pokrytím DCI-P3 a dobou odezvy pouhou 1 ms. Díky variabilní obnovovací frekvenci až 260 Hz a podpoře technologií Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium a NVIDIA G-Sync poskytuje intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. Pro připojení periferií jsou k dispozici dva USB 3.0 porty. O ozvučení se stará dvojice reproduktorů o celkovém výkonu 4 W. V neposlední řadě jistě potěší výškově nastavitelný stojan a funkce Pivot, která umožňuje otočení obrazovky o 90°.
Součástí balení je HDMI, DisplayPort a USB kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 2560 × 1440 px
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 2× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Monitor
Výrobce :  ASUS
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  1
Jas (cd/m2) :  400
Kontrast :  1 000 : 1
Kontrast dynamický :  100 000 000 : 1
Poměr stran :  16 : 9
Povrch displeje :  matný
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Rozlišení (bodů) :  2560 × 1440
Synchronizace obrazu :  G-Sync
Synchronizace obrazu :  FreeSync
Synchronizace obrazu :  Adaptive Sync
Typ panelu :  IPS
Úhlopříčka (palce) :  27
Velikost bodu (mm) :  0,233
Zobrazovací frekvence (Hz) :  260
Multimédia
Integrovaný tuner :  ne
Vestavěné reproduktory :  ano
Kamera
Webkamera přední :  ne
Vstupy a výstupy
DisplayPort (počet) :  1
HDMI (počet) :  2
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB 3.0 (počet) :  2
USB Hub :  ano
Napájení
Energetická třída :  F
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  26
Použití a určení
Domácnost :  ano
Filmy :  ano
Grafika :  ne
Kancelář :  ano
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Zakřivený :  ne
Hmotnost (kg) :  4.1
Hmotnost s držákem/stojanem (kg) :  6.4
Rozměry :  614,9 × 533,9 × 213,8 mm