MikroTik DPS-550AB-36G
Zdroj, napájecí, náhradní, 550W, 12V, 45A, pro RDS2216, hot-swap
Neznámá dostupnost
Kód: ZNRMKR0013 PN: DPS-550AB-36G Záruka: 26 měs.
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
Poslat známému
MikroTik DPS-550AB-36G
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 550 W
Výstupní napětí: 12 V
Výstupní proud: 45 A
Kompatibilita: MikroTik RDS2216
Napájení: AC 230 V