SOLAX X3-HYBRID-10.0-D G4.4
Měnič napětí, výkon 10kW, třífázový, hybridní, asymetrický, 415V, 2× MPPT
Po objednání za 5 dnů
Kód: SOPSLX0046 PN: 1010040453 Záruka: 5 roky / roků
Výrobce: SOLAX POWER
 (Krannich Solar s.r.o.)
Trnkova 119E, 628 00 Brno, Česká republika
sales@cz.krannich-solar.com
www.krannich-solar.com/cz-cz
SOLAX X3-HYBRID-10.0-D G4.4 Třífázový 10kW hybridní asymetrický síťový měnič čtvrté generace se dvěma MPP trackery, vysokou účinností a širokým rozsahem výstupního napětí. Profesionální řešení pro vaše solární systémy... více
Poslat známému
SOLAX X3-HYBRID-10.0-D G4.4
Třífázový 10kW hybridní asymetrický síťový měnič čtvrté generace se dvěma MPP trackery, vysokou účinností a širokým rozsahem výstupního napětí. Profesionální řešení pro vaše solární systémy nabízí nadstandardní možnosti, včetně 200% předimenzování vstupu ze stringů, vysoké účinnosti při nabíjení a vybíjení baterií a integrované funkce pro detekci stínění. Díky krytí IP65 může být instalován venku.
Vysoká účinnost
  • Až 200% předimenzovaný FV výkon
  • Maximální účinnost až 98 %
  • Možnost instalace paralelních měničů pro rozšíření výkonu
  • Krytí IP65
  • Široká teplotní tolerance, funkční až do -35 °C
Úsporný
  • Podpora vysoce výkonných solárních panelů
  • Uložte přebytečnou energii z FV do baterie
  • Plné nabití baterie za 1 hodinu
  • Rychlé nabíjení a vybíjení
Chytrý
  • Podpora nevyváženého výstupu
  • Možnost EPS výstupu
  • Online monitorování
  • Funkce dálkového ovládání
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup
Max. DC vstupní výkon: 20 kW
Max. DC vstupní napětí: 1000 V
Náběhové DC vstupní napětí: 200 V
Rozsah MPPT: 180–950 V
Max. vstupní DC proud: 28 A + 16 A
Max. zkratový proud: 35 A + 20 A
Počet MPPT: 2
Počet řetězců (string) na jeden MPPT: 2/1
Výstup
Jmenovitý výkon AC výstupu a UPS: 10 kW
Jmenovité napětí AC sítě: 240/415 V, 230/400 V, 220/380 V
Výstupní proud AC sítě: 14,5 A (max. 16,1 A)
Účinnost: 97,7 % (98 % max)
Stupeň krytí: IP65
Rozměry: 503 × 503 × 199 mm