CHIEFTEC APB-500B8 500W
Zdroj, ATX, 500W, aktivní PFC, 120mm ventilátor, 80PLUS, bulk
Po objednání za 3 dny
Kód: CASZ6660 PN: APB-500B8 Záruka: 36 měs.
www.chieftec.eu
CHIEFTEC APB-500B8 500 W Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Účinnost zdroje je až 80 %, splňuje certifikaci 80 PLUS. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 500 W Velikost ventilátoru: 120 mm ... více
Poslat známému
CHIEFTEC APB-500B8 500 W
Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Účinnost zdroje je až 80 %, splňuje certifikaci 80 PLUS.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 500 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80 PLUS
Napájecí konektory: 1× ATX 20+4pin, 1× EPS 4+4pin, 1× PCIe 6+2pin, 3× SATA, 2× molex, 1× floppy
Rozměry: 150 × 140 × 87 mm
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  1
Konektor Molex - HDD (počet) :  2
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  1
Konektor SATA (počet) :  3
Max. výkon zdroje (W) :  500
Barva :  šedá
Hmotnost (kg) :  1.22
Rozměry :  150 × 140 × 87 mm