Xtend Solarmi DS50PVS-500/DE
Svodič přepětí, 500Vdc, CE, pro ochranu fotovoltaických zařízení, typ 2
K odeslání: 7 ks
Kód: ELESMI0008 PN: DS50PVS-500/DE Záruka: 26 měs.
Výrobce: XTEND Solarmi
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Poslat známému
Xtend Solarmi DS50PVS-500/DE
Vlastnosti:
  • Přepěťová ochrana pro fotovoltaiku typu 2
  • Bezpečné odpojovací zařízení
  • Zapojení do Y odolné proti chybám
  • Nevznikají škody při poruše izolace
  • Modulární struktura
  • Kontakt dálkové signalizace standardně
  • Splňuje normy EN 61643-11 a IEC 61643-1
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovité napětí (Un): 500 V
Max. přípustné provozní napětí (Uc): 530 V
Mezní svodový proud Imax (8/20 µs): 40 kA
Jmenovitý svodový proud ln (8/20 µs): 20 kA
Krytí: IP20
Provozní teplota: -35 až +85 °C
Značka
Upřesnění typu :  Ostatní elektro
Výrobce :  XTEND Solarmi
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  85
Provozní teplota min. (°C) :  -35
Napájení
Jmenovité napětí (V) :  500
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg) :  0.207
Rozměry :  99 × 67 × 54 mm