Eaton UPS 5P 1150i G2
Záložní zdroj, 1150VA, 920W, 1/1 fáze, tower
Po objednání za 3 dny
Kód: UPSE1445 PN: 5P1150IG2 Záruka: 36 měsíců hardware / 24 měsíců baterie
Výrobce: EATON
 (Eaton Industries (France) SAS)
110 Rue Blaise Pascal, 38330 Montbonnot Saint-Martin, Francie
eif_compliance@eaton.com
www.eaton.com
Poslat známému
Eaton UPS 5P 1150i G2
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Všeobecné
Konfigurace: tower
Typové číslo: 5P1150IG2
Zátěž (VA/W): 1150 / 920
Účinnost: až 98,2 %
Uživatelské rozhraní: LCD displej
Rozměry: 345 × 233 × 150 mm
Hmotnost: 11 kg
Barva: černá–stříbrná
Vstupní
Připojení vstupu: 1× IEC-320-C14
Jmenovité napětí: 230 V
Kmitočet: 50/60 Hz
Kmitočtový rozsah: 47–70 Hz pro 50 Hz, 56,5–70 Hz pro 60 Hz, 40 Hz v režimu nízké citlivosti
Výstupní
Výstupní zásuvky: 8× IEC-320-C13
Tolerance výstupního napětí z baterie: –10 % až +6 %
Účiník: 0,8
Baterie
Typ baterie: NPW45-12, HR9-12
Počet baterií: 2
Napětí baterie/článku: 12 V
Kapacita baterie: 9 Ah
Technologie baterie: Olověná (bezúdržbová)
Značka
Upřesnění typu :  Záložní zdroj
Výrobce :  EATON
Technické detaily
Provedení :  tower
Účiník :  0.8
Vstupy a výstupy
Konektor IEC-320-C13 (počet) :  8
Konektor IEC-320-C14 (počet) :  1
USB 2.0 (počet) :  1
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  920
Napětí baterie/článku (V) :  12
Baterie
Kapacita baterie (Ah) :  9
Kapacita baterie (Wh) :  108
Počet baterií :  2
Technologie baterie :  Olověná
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá - stříbrná
Hmotnost (kg) :  11
Rozměry :  345 × 233 × 150 mm