PLANET FWA-2100-NR
Průmyslová brána, venkovní, 1× LAN, 5G NR, LTE, 2× SIM slot, GPS, VPN, IP68, -20 až +60°C, PoE+ nebo DC 12V
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETPLA2520 PN: FWA-2100-NR Záruka: 60 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
Poslat známému
PLANET FWA-2100-NR
Venkovní průmyslová brána využívá pokročilou technologii 5G NR (New Radio), duální mobilní síť WAN a poskytuje tak bleskurychlý a stabilní přístup k síti v jakémkoli prostředí. Dva nano SIM sloty zajišťují nepřetržitý přístup k internetu díky možnosti přepínání mezi dvěma různými 5G sítěmi. Integrovaná funkce IPSec VPN a serverové mechanismy GRE, SSL, PPTP a L2TP poskytují kompletní zabezpečení dat a jejich bezpečný přenos. Vestavěný AP kontrolér, Captive Portal, RADIUS a DHCP server usnadňuje malým a středním podnikům zavádění bezpečných služeb bez nutnosti použití dalších serverů. Napájení zařízení je řešeno skrze PoE+ 802.3at, nebo napájecí adaptér 12 V DC (není součástí balení).
Klíčové vlastnosti:
  • Globální síť 5G NR (NSA/SA) a 4G LTE se dvěma SIM sloty pro redundanci mobilní sítě
  • Datová propustnost (5G-NR): až 2,4 Gbps (download), až 500 Mbps (upload)
  • Dual WAN - přepnutí služeb při selhání
  • 1× Gigabit Ethernet LAN port
  • Wi-Fi připojení (802.11n), 72 Mb/s
  • SSL VPN a robustní hybrid VPN (IPSec/PPTP/L2TP over IPSec)
  • Firewall se stavovou kontrolou paketů (SPI) + filtrování obsahu
  • Pokročilé blokování DoS/DDOS útoků
  • Směrování rozsahů portů
  • Vysoká dostupnost HA (High Availability)
  • Podpora řídicích systémů Planet NMS a aplikace CloudViewer
  • Dva způsoby napájení: PoE+ (802.3at) nebo 12 V DC
  • Provozní teplota -20 až +60 °C
  • Pouzdro s krytím IP68
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Porty: 1× GbE RJ-45 LAN, 2× nano SIM slot
Mobilní připojení: 5G-NR (New radio), 4G/LTE, WCDMA
High Availability: automatické převzetí služeb při selhání mezi dvěma 5G NR sítěmi
Verze IP protokolu: IPv4, IPv6
Provedení: na zeď/sloup
Napájení: PoE+ (802.3at, 48 V/ 0,5 A), nebo DC 12 V/ 1,5 A, celkový příkon 18 W (zdroj není součástí balení)
LED indikace stavu a síly mobilního signálu: ano
Provozní teplota: -20 až +60 °C, vlhkost do 90 %
Stupeň krytí: IP68
Rozměry: 240 × 150 × 100 mm
Hmotnost: 1020 g
Podporované LTE pásma a frekvence:
  • 5G NR: n1/n2/n3/n5/n7/n8/n12/n14/n20/n25/n28/n30/n38/n40/n41/n48/n66/n70/n71/n75/n76/n77/n78/n79
  • LTE-FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B13/B20/B28/B29/B30/B32/B38/B40/B41/B42/B43/B66/B71
  • LTE TDD: B41/B46(LAA)/B48
  • WCDMA: B1/B5/B8
  • Wi-Fi rozhraní:
    Typ: IEEE 802.11n, IEEE 802.11b/g/n (pro konfiguraci)
    Frekvence: 2,4 GHz
    Funkce administrace:
    Routing: statický, dynamický, OSPF
    Podpora Wi-Fi: kontrolér pro Wi-Fi AP jednotky Planet, Captive portal a RADIUS
    DHCP server: ano
    Radius server/klient: ne
    Ostatní download
    Značka
    Upřesnění typu :  Brána
    Výrobce :  PLANET Technology
    Technické detaily
    FTTH :  ne
    Management :  ano
    Mobilní připojení :  SIM slot
    Network Management System (NMS) :  ano
    Použití v exteriéru :  ano
    Použití v interiéru :  ne
    Provedení :  na sloup
    Provedení :  na zeď
    Průmyslové provedení :  ano
    QoS a bandwidth shaper :  ano
    VPN :  ano
    Komunikace
    Podpora 3G :  ano
    Podpora 4G/LTE :  ano
    Podpora 5G :  ano
    Wi-Fi, specifikace :  802.11b/g/n
    Síťová rozhraní
    Frekvence Wi-Fi :  2400 MHz
    Gigabit LAN :  ano
    LAN :  ano
    Rychlost portů :  1 Gb/s
    Wi-Fi :  ano
    Anténa
    Provedení antény :  interní
    Vstupy a výstupy
    RJ-45 (počet) :  1
    Čtečka karet
    Podpora microSD karet :  ne
    Napájení
    Napájení zařízení :  PoE aktivní (802.3at)
    Napájení zařízení :  externí adaptér
    Podpora PoE :  ano
    Vstupní napětí (V) :  48 (PoE)
    Vstupní napětí (V) :  12 (DC)
    Podpora
    Podpora eSIM :  ne
    Fyzické vlastnosti
    Barva :  bílá - černá
    Hmotnost (g) :  1020
    Rozměry :  240 × 150 × 100 mm