AXAGON ACU-DPQ100
Napájecí adaptér, síťová nabíječka, 2× USB-C, 1× USB, výstup max. 5A, 100W, Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0, vstup 100–240V, černý
K odeslání: 1 ks
Kód: NABAXA1100 PN: ACU-DPQ100 Záruka: 24 měs.
Výrobce: AXAGON
 (RealQ s.r.o.)
Železná 663/5, 61900 Brno, Česká republika
info@realq.cz
www.axagon.eu
AXAGON ACU-DPQ100 Kompaktní cestovní nabíječka do sítě pro rychlé nabíjení až tří mobilních zařízení současně. Díky celkovému výkonu 100 W nabíječka dobíjí notebooky, telefony a další zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Pro... více
Poslat známému
AXAGON ACU-DPQ100
Kompaktní cestovní nabíječka do sítě pro rychlé nabíjení až tří mobilních zařízení současně. Díky celkovému výkonu 100 W nabíječka dobíjí notebooky, telefony a další zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Pro tyto účely jsou k dispozici dva porty USB-C s výkonem 100 W a 65 W. Dalším kladem tohoto adaptéru je dodatečný výstup USB, podporující technologii rychlého nabíjení Quick Charge 3.0, který lze jednoduše použít pro nabíjení většiny zařízení výkonem až 30 W. Funkce AIC rozpozná připojené zařízení a automaticky zvolí optimální rychlost nabíjení. Nabíječka podporuje protokoly PD 100 W (Power Delivery), USB Battery Charging 1.2, Apple Fast Charge, Huawei SCP/FCP, Quick Charge 1.0/2.0/3.0/4+, Samsung AFC/SFC a MediaTek PE+/PE+ 2.0. Kombinace malých rozměrů, dosažených pomocí GaN technologie, a širokého rozsahu vstupního napětí, dělá z této nabíječky ideálního pomocníka na cesty. Samozřejmostí je pak ochrana proti přetížení, přepětí, přehřátí a zkratu na výstupu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Konektor: 1× USB, 2× USB-C
Vstupní napětí: 100–240 V
Max. výstupní výkon: 100 W
Výstup:
1× USB - DC 4,5 V / 5 A, 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 2,5 A, 20 V / 1,5 A
1× USB-C - DC 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 2,5 A, 15 V / 3 A, 20 V / 3,25 A, PPS: 3,3–11 V / 3 A
1× USB-C - 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 2,5 A, 15 V / 3 A, 20 V / 5 A, PPS: 3,3–11 V / 5 A
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  USB nabíječka
Výrobce :  AXAGON
Vstupy a výstupy
USB 2.0 (počet) :  1
USB Typ C (počet) :  2
Napájení
Napájecí napětí (V) :  15
Napájecí napětí (V) :  20
Napájecí napětí (V) :  4,5
Napájecí napětí (V) :  5
Napájecí napětí (V) :  9
Napájecí napětí (V) :  12
Použití a určení
Typ nabíječky :  do sítě
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  242
Rozměry :  115 × 60 × 32 mm