Nedis LBCRFE14T22
LED žárovka, do ledničky, E14, T22, 220V, 1,5W, 100lm, 1800K
K odeslání: > 10 ks
Kód: OSVNED1113 PN: LBCRFE14T22 Záruka: 24 měs.
www.nedis.com
Nedis LBCRFE14T22 Skleněná LED žárovka o výkonu 1,5 W s paticí E14 pro použití do ledničky plně nahradí klasickou žárovku o výkonu 15 W. Samozřejmostí je nízká tvorba tepla bez UV záření. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Patice:... více
Poslat známému
Nedis LBCRFE14T22
Skleněná LED žárovka o výkonu 1,5 W s paticí E14 pro použití do ledničky plně nahradí klasickou žárovku o výkonu 15 W. Samozřejmostí je nízká tvorba tepla bez UV záření.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Patice: E14
Příkon: 1,5 W
Svítivost: 100 lm
Barevná teplota: 1800 K
Životnost: 15 000 hodin
Vstupní napětí: 220–240 V
Energetická třída (EEI): G
Patice žárovky :  E14
Svítívost (lm) :  100
Technologie zdroje světla :  LED
Výkon zdroje světla (W) :  1.5
Napájení
Energetická třída :  G
Fyzické vlastnosti
Barva :  transparentní
Hmotnost (g) :  0,008
Rozměry :  61 × 22 × 22 mm