DELTA DRL-48V240W1EN
Zdroj, průmyslový, DIN lišta, 48V DC, 5A, 240W, účinnost 90,5%, SEMI F47, EN 62368-1
Po objednání za 1-2 dny
Kód: IPKHIK1043 PN: DRL-48V240W1EN Záruka: 36 měs.
Výrobce: OEM
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
DELTA DRL-48V240W1EN Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu s výstupním napětím DC 48 V a výkonem až 240 W. Jedná se o cenově dostupný napájecí zdroj vhodný pro obecné průmyslové aplikace. Může pracovat v režimu... více
Poslat známému
DELTA DRL-48V240W1EN
Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu s výstupním napětím DC 48 V a výkonem až 240 W. Jedná se o cenově dostupný napájecí zdroj vhodný pro obecné průmyslové aplikace. Může pracovat v režimu konstantního proudu, takže je vhodný pro indukční a kapacitní zátěže. Nabízí účinnost až 90,5 % a je certifikován podle bezpečnostních norem IEC/EN/UL 62368-1.
  • Univerzální rozsah vstupního napětí AC
  • Vestavěný obvod konstantního proudu pro jalové zátěže
  • Vysoký měrný výkon
  • Provoz při teplotách od -30 °C do +70 °C se studeným startem při -40 °C
  • Snížená spotřeba energie bez zátěže
  • Soulad s energetickou normou DOE VI
  • Shoda s normou SEMI F47 při 200 VAC
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 240 W
Vstupní napětí: 90–264 V (AC)
Vstupní proud: 1,3 A (při 230 VAC)
Výstupní napětí: 48 V (DC)
Výstupní proud: 5 A
Nastavitelné výstupní napětí: 43,2–52,8 V
Účinnost: 90,5 %
Typ připojení: svorkovnice
Pracovní teplota: -40 až +85 °C
Hmotnost: 620 g
Rozměry: 123,6 × 117,2 × 40 mm
Značka
Upřesnění typu :  Průmyslový
Výrobce :  OEM
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  85
Provozní teplota min. (°C) :  -40
Provedení :  DIN lišta
Vstupy a výstupy
Konektor :  svorkovnice
Počet výstupů :  1
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  5
Frekvence napětí (Hz) :  47-63
Jmenovité napětí (V) :  48
Max. vstupní proud (A) :  1.3
Max. výstupní proud (A) :  5
Regulace výstupního napětí :  ano
Vstupní napětí (V) :  90 - 264 (AC)
Výstupní napětí :  48 V (DC)
Výstupní napětí (V) :  48 (DC)
Výstupní výkon (W) :  240
Baterie
Provoz na baterii/akumulátor :  ne
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg) :  0.62