OEM HW-24W-102B
Napájecí adaptér, stabilizovaný zdroj, 12V, 2A, 24W, jack 5,5×2,1mm, černý
Po objednání za 1-2 dny
Kód: IPKHIK1033 PN: HW-24W-102B Záruka: 36 měs.
Výrobce: OEM
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
OEM HW-24W-102B Univerzální stabilizovaný zásuvkový zdroj s výkonem 24 W. Disponuje ochranou proti přepětí a přetížení. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 24 W Vstupní napětí: AC 100–240 V Výstupní napětí: 12 V Proud: max... více
Poslat známému
OEM HW-24W-102B
Univerzální stabilizovaný zásuvkový zdroj s výkonem 24 W. Disponuje ochranou proti přepětí a přetížení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 24 W
Vstupní napětí: AC 100–240 V
Výstupní napětí: 12 V
Proud: max. 2 A
Velikost konektoru: 5,5 × 2,1 mm
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Univerzální nabíječka
Výrobce :  OEM
Technické detaily
Provedení :  adaptér (zalitý plast)
Vstupy a výstupy
Konektor :  5,5 × 2,1 mm
Počet výstupů :  1
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  2
Jmenovité napětí (V) :  12
Max. výstupní proud (A) :  2
Regulace výstupního napětí :  ne
Vstupní napětí (V) :  100 - 240 (AC)
Výstupní napětí :  12V DC