Victron MultiPlus C 12V/2000VA/80A-30A
Měnič napětí, hybridní, nabíječka, 12V, 2000VA, čistá sinusovka, 80A-30A, modrý
Po objednání za 2 týdny
Výrobce: VICTRON
 (Victron Energy B.V.)
De Paal 35, 1351 JG Almere, Nizozemsko
lpopescu@victronenergy.com
www.victronenergy.cz
Poslat známému
Jeden AC vstup
Dva AC výstupy
Čtyři fáze nabíjení adaptivní nabíječkou a dvěma výstupy pro nabíjení baterie
Prakticky neomezený výkon díky paralelnímu provozu
Až 6 jednotek MultiPlus může pracovat paralelně k dosažení vyššího výkonu.
Třífázový provoz
Tři jednotky stejného typu mohou být nakonfigurovány pro třífázový provoz. Ale to není vše: až 6 setů tří jednotek lze paralelně propojit a získat tak výkon až 75 kW / 90 kVA měniče a 2000 A nabíjecí kapacitu.
Unikátní vlastnosti funkce PowerAssist
Solární energie
Konfigurace systému
Vzdálený monitoring a konfigurace systémů
Hybridní režim ESS – Energy Storage System
Podrobný manuál k ESS systému naleznete ZDE.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Měnič
Vstupní napětí: DC 9,5–17 V
Výkon (při 25 °C): 2000 VA / 1600 W
Výstupní napětí: AC 230 V (50 Hz)
Přenosová kapacita: 30 A
Hmotnost: 12 kg
Rozměry: 520 × 255 × 125 mm
Nabíječka
Vstup střídavého napětí: AC 187–265 V
Výstupní napětí (absorpční/udržovací/skladovací): DC 14,4 / 13,8 / 13,2 V
Nabíjecí proud baterie (max.): 80 A
1. Klasická síťová elektrárna doplněná o ukládání energie
2. Energii z FV panelů zpracovává MPPT solární regulátor
4. I takto může ESS systém fungovat a umožňuje kombinaci všech tří zdrojů FV současně.
Ostrovní – OFF-GRID režim pro místa bez připojení k distribuční síti:
Režim pro mobilní aplikace – obytná auta, vojenská vozidla, sanitky
UPS režim
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí C
Výrobce :  VICTRON
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  65
Provozní teplota min. (°C) :  -40
Tvar výstupního napětí :  sinus
Napájení
Frekvence napětí (Hz) :  50
Počet fází :  jednofázový
Vstupní napětí (V) :  9,5 - 17 (DC)
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní výkon (W) :  1600
Fyzické vlastnosti
Hloubka (mm) :  125
Hmotnost (kg) :  12
Rozměry :  520 × 255 × 125 mm