Neomounts DS75S-950WH2
Držák, VESA, stolní, pro 2 ploché monitory, úhlopříčka 17"–27", náklon 120°, otáčení 180°, rotace 360°, nosnost 2×8kg, bílý
Po objednání za měsíc
Kód: PERNBN2117 PN: DS75S-950WH2 Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Neomounts DS75S-950WH2 Flexibilní stolní VESA držák pro 2 ploché LCD monitory o velikosti 17" až 27" a hmotnosti do 16 kg (2× 8 kg). Univerzální technologie naklápění, otáčení a natáčení umožňuje optimální nastavení.... více
Poslat známému
Neomounts DS75S-950WH2
Flexibilní stolní VESA držák pro 2 ploché LCD monitory o velikosti 17" až 27" a hmotnosti do 16 kg (2× 8 kg). Univerzální technologie naklápění, otáčení a natáčení umožňuje optimální nastavení. Nastavení výšky pomocí plynové pružiny v rozmezí od 19,1 až 52,7 cm. Balení obsahuje stolní svorku i průchodku.
  • Plně pohyblivý stolní držák pro ploché obrazovky 17–27"
  • Výškově nastavitelný (plynové odpružení)
  • Naklápění (120°), otáčení/rotace (360°) a natáčení (180°)
  • Systém pro vedení kabelů
  • Kompatibilní s VESA standardem 75 × 75 a 100 × 100 mm
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 17–27"
Nosnost: 16 kg (2× 8 kg)
Materiál: hliník
Nastavení výšky: 19,1 až 52,7 cm
Nastavení hloubky: 17,3 až 71 cm
Náklon: -60° až +60°
Otáčení: -90° až +90°
Rotace: -90° až +90°
Rozměry VESA: 75 × 75 mm, 100 × 100 mm
Barva: bílá
Značka
Upřesnění typu :  Monitor - Příslušenství
Výrobce :  NEOMOUNTS
Kompatibilita
Max. velikost monitoru (palce) :  32
Min. velikost monitoru (palce) :  17
Základní vlastnosti
Max. počet monitorů :  2
Použití a určení
Druh příslušenství :  držák
Určení (montáž) :  na hranu stolu
Určení (montáž) :  s průchodkou stolem
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Konstrukce :  s nastavitelnou výškou
Konstrukce :  s plynovou pružinou
Konstrukce :  s náklonem
Konstrukce :  otočný
Nosnost (kg) :  16
Rozměry :  1085 × 833 × 739 mm