CHIEFTEC CPX-750FC 750W
Zdroj, ATX 3.0, 750W, aktivní PFC, 120mm ventilátor, odpojitelné kabely, 80PLUS Gold
Po objednání za 3 dny
Kód: CASZ6645 PN: CPX-750FC Záruka: 36 měs.
Výrobce: CHIEFTEC
 (Arena Electronic GmbH)
Koppersstr. 18, 40549 Düsseldorf, Německo
info@chieftec.eu
www.chieftec.eu
CHIEFTEC CPX-750FC 750 W Napájecí zdroj o výkonu 750 W je osazen tichým a přitom výkonným 120 mm ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80PLUS Gold a má plně odpojitelné kabely. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 750 W ... více
Poslat známému
CHIEFTEC CPX-750FC 750 W
Napájecí zdroj o výkonu 750 W je osazen tichým a přitom výkonným 120 mm ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80PLUS Gold a má plně odpojitelné kabely.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 750 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS Gold
Napájecí konektory: 1× ATX 20 + 4pin, 2× EPS 4 + 4pin, 4× PCIe 6 + 2pin, 1× PCIe 12 + 4pin, 9× SATA, 4× molex
Rozměry: 150 × 140 × 86 mm
Značka
Upřesnění typu :  Zdroj PC
Výrobce :  CHIEFTEC
Technické detaily
Verze standardu ATX :  3.0
Chlazení
Rozměr ventilátoru (mm) :  120
Typ chlazení :  vzduchem
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  2
Konektor Molex - HDD (počet) :  4
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  4
Konektor PCIe 12+4pin GPU (počet) :  1
Konektor SATA (počet) :  9
Max. výkon zdroje (W) :  750
Odpojitelné kabely (modulárnost) :  ano
Typ PFC :  aktivní
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  1.49
Rozměry :  150 × 140 × 86 mm