Eurocase DY-1500-12
Měnič napětí, AC/DC, 12V, 230V, 1500W, 2× zásuvka Schuko
Akce
K odeslání: 1 ks
Kód: NAPE10301 PN: DY-1500-12 Záruka: 24 měs.
Výrobce: EUROCASE
 (PARTIS, a.s.)
Suchovršice 110, 542 32 Úpice, Česká republika
info@partis.cz
www.partis.cz
Eurocase DY-1500-12 Měnič napětí je vybaven 2 zásuvkami Schuko. Ideální řešení pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů určených pro síťové napájení. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Vstupní napětí: 12 V DC (10–15 V,... více
Poslat známému
Eurocase DY-1500-12
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstupní napětí: 12 V DC (10–15 V, svorkovnice)
Jmenovitý výkon: 1500 W
Výstupní napětí: 230 V AC (50 Hz)
Rozměry: 220 × 160 × 75 mm
Hmotnost: 2,1 kg
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí od 1kg do 10kg
Výrobce :  EUROCASE
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  1500
Napájecí napětí (V) :  12
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  2100
Rozměry :  220 × 160 × 75 mm