KOSUNPOWER KOS2500-48 2500W
Záložní zdroj s externí baterií, výkon 2500W, čistý sinus, integrovaná nabíječka, funkce UPS, DC48V/AC230V, USB, černo-zelený
K odeslání: 1 ks
Kód: UPSKOS0010 PN: KOS2500-48 Záruka: 26 měs.
www.battery.cz
KOSUNPOWER KOS2500-48 2500 W Měnič napětí s čistou sinusoidou, má integrovanou nabíječku a USB výstup (s napětím 5 V, proudem 2,1 A) pro nabíjení různých zařízení. Přístroj disponuje také funkcí UPS (automatické přepínání... více
Poslat známému
KOSUNPOWER KOS2500-48 2500 W
Měnič napětí s čistou sinusoidou, má integrovanou nabíječku a USB výstup (s napětím 5 V, proudem 2,1 A) pro nabíjení různých zařízení. Přístroj disponuje také funkcí UPS (automatické přepínání sítě a baterie při výpadku napájení). Moderní a hezký design, kvalitní zpracování, odolnost proti nárazům a spolehlivost provozu, to jsou charakteristické vlastnosti tohoto produktu.
  • Minimální vlastní spotřeba energie - 35-37W, úspora oproti běžným UPS až 80%
  • Ochrana proti přetížení, zkratu, přepólování, přehřátí (při 70 °C dojde k vypnutí)
  • USB port (napětí 5 V, proud 2,1 A)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 2500 W
Špičkový výkon: 5000 W
Vstupní napětí: DC 48 V
Výstupní napětí: AC 230 V / 50 Hz
Účinnost: 91 %
Klidový příkon: 770 mA
Provozní teplota: –10 až +60 °C
Rozměry: 460 × 220 × 90 mm
Hmotnost: 8,25 kg
Barva: černá–zelená
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí C
Počet fází :  jednofázový
Vstupní napětí (V) :  48 (DC)
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní výkon (W) :  2500
Fyzické vlastnosti
Hloubka (mm) :  90
Hmotnost (kg) :  8.25
Rozměry :  460 × 220 × 90 mm