Neomounts WL40S-910BL16
Držák, VESA, na sloup, pro plochý monitor, úhlopříčka 40"–70", náklon 14°, otáčení 90°, rotace 6°, nosnost 45kg, černý
Po objednání za měsíc
Kód: PERNSE4012 PN: WL40S-910BL16 Záruka: 60 měs.
www.neomounts.com
Neomounts WL40S-910BL16 Plně pohyblivý sloupový držák pro obrazovky s úhlopříčkou 40" až 70" a maximální hmotností 45 kg. Všestranná technologie naklápění, otáčení a rotace umožňuje vytvořit optimální pozorovací úhel. Držák... více
Poslat známému
Neomounts WL40S-910BL16
Plně pohyblivý sloupový držák pro obrazovky s úhlopříčkou 40" až 70" a maximální hmotností 45 kg. Všestranná technologie naklápění, otáčení a rotace umožňuje vytvořit optimální pozorovací úhel. Držák má hloubku 8,2–59 cm a je vhodný pro obrazovky, které odpovídají vzoru otvorů VESA 200 × 100 až 600 × 400 mm. Popruh o délce 350 cm a ráčnová svorka zajišťují snadnou instalaci, stejně jako samostatná magnetická vodováha, která je součástí balení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 40"–70"
Maximální nosnost: 45 kg
Vzdálenost obrazovky od zdi: 8,2 až 59 cm
Rozměry VESA: 200 × 100 až 600 × 400 mm
Náklon: -2° až +12°
Úhel otáčení: -45° až +45°
Rotace: -3° až +3°
Značka
Upřesnění typu :  Monitor - Příslušenství
Výrobce :  NEOMOUNTS
Displej a zobrazení
Úhlopříčka (palce) :  70
Barva :  černá
Rozměry :  710 × 590 × 520 mm