Neomounts FPMA-C400BLACK
Držák, VESA, stropní, pro monitor, úhlopříčka 32"-60", náklon 25°, otáčení 60°, nosnost 35kg, černý
Po objednání za měsíc
Kód: PERNBN5014 PN: FPMA-C400BLACK Záruka: 60 měs.
www.neomounts.com
Neomounts FPMA-C400BLACK Flexibilní stropní VESA držák pro plochý LCD monitor o velikosti 32" až 60" a hmotnosti do 35 kg. Univerzální technologie naklápění a otáčení umožňuje optimální nastavení. Držák je manuálně výškově... více
Poslat známému
Neomounts FPMA-C400BLACK
Flexibilní stropní VESA držák pro plochý LCD monitor o velikosti 32" až 60" a hmotnosti do 35 kg. Univerzální technologie naklápění a otáčení umožňuje optimální nastavení. Držák je manuálně výškově nastavitelný v rozmezí od 64 do 104 cm a je vhodný pro obrazovky nebo televize, které splňují vzor otvorů VESA 200 × 200 až 400 × 400 mm. Veškerý instalační materiál je součástí výrobku.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 32" - 60"
Nosnost: 35 kg
Materiál: ocel
Nastavení výšky: 64 až 104 cm
Náklon: 25°
Otáčení: 60°
Rotace: ne
Rozměry VESA: 200 × 200, 200 × 300, 200 × 400, 300 × 200, 300 × 300, 400 × 200, 400 × 300, 400 × 400 mm