TP-Link PSM150-AC
Zdroj, Hot Swap, 12VDC, 150WAC
Neznámá dostupnost
Kód: ZNRTPL0002 PN: PSM150-AC Záruka: 36 měs.
Výrobce: TP-LINK
 (TP-LINK Czech, s. r. o.)
Pekařská 695/10, 155 00 Praha 5, Česká republika
support.cz@tp-link.com
www.tp-link.com/cz
TP-Link PSM150-AC Napájecí modul se vstupem střídavého proudu a výstupem stejnosměrného proudu. Umí převádět vstupní napětí na 12 V s maximálním výstupním výkonem 150 W. Napájecí modul je vyměnitelný za provozu, takže při... více
Poslat známému
TP-Link PSM150-AC
Napájecí modul se vstupem střídavého proudu a výstupem stejnosměrného proudu. Umí převádět vstupní napětí na 12 V s maximálním výstupním výkonem 150 W. Napájecí modul je vyměnitelný za provozu, takže při jeho instalaci nebo výměně nedochází k žádnému přerušení provozu systému. PSM150-AC lze použít s několika modely switchů TP-LINK.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 150 W
Výstupní napětí: 12 V DC
Výstupní proud: 12,5 A
Napájení: 100–240 V, max. 2,5 A
Značka
Upřesnění typu :  Rackmount
Výrobce :  TP-LINK
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  70
Provozní teplota min. (°C) :  0
Napájení
Vstupní napětí (V) :  100 - 240 (AC)
Fyzické vlastnosti
Barva :  stříbrná
Rozměry :  213 × 120 × 41,8 mm