MikroTik MTP250-26V94-OD
Zdroj, napájecí, venkovní, 250W, 26V, IP67, pro řadu netPower
Akce
K odeslání: 2 ks
Kód: NABMKR1167 PN: MTP250-26V94-OD Záruka: 26 měs.
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
MikroTik MTP250-26V94-OD Venkovní napájecí AC/DC zdroj pro produktovou řadu MikroTik netPower. Zdroj MTP250-26V94-OD nabízí výstupní napětí 26 V a výkon 250 W. Dodáván je v robustním krytu s krytím IP67 s extra ochranou... více
Poslat známému
MikroTik MTP250-26V94-OD
Venkovní napájecí AC/DC zdroj pro produktovou řadu MikroTik netPower. Zdroj MTP250-26V94-OD nabízí výstupní napětí 26 V a výkon 250 W. Dodáván je v robustním krytu s krytím IP67 s extra ochranou proti prachu a vlhkosti.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup: 100–240 V AC
Max. proud: 3,5 A
Výstup: 26 V
Výkon: 250 W
Provozní teplota: -40 °C to +70 °C