Victron MultiPlus 48V/5000VA/70A-100A
Měnič napětí, hybridní, nabíječka, 48V, 5000VA, čistá sinusovka, 70A-100A, modrý
K odeslání: 1 ks
Výrobce: VICTRON
 (Victron Energy B.V.)
De Paal 35, 1351 JG Almere, Nizozemsko
lpopescu@victronenergy.com
www.victronenergy.cz
Poslat známému
Jeden AC vstup
Dva AC výstupy
Čtyři fáze nabíjení adaptivní nabíječkou a dvěma výstupy pro nabíjení baterie
Prakticky neomezený výkon díky paralelnímu provozu
Až 6 jednotek MultiPlus může pracovat paralelně k dosažení vyššího výkonu. Např. 6x 24/5000/120 měnič poskytuje výkon 25 kW (30 kVA) a nabíjecí kapacitu 720 A.
Třífázový provoz
Tři jednotky stejného typu mohou být konfigurovány pro třífázový provoz. Až 3 sety tří jednotek lze paralelně propojit a získat tak výkon až 56 kW (68 kVA) a nabíjecí kapacitu 1500 A.
Unikátní vlastnosti funkce PowerAssist
Solární energie
Konfigurace systému
- Pro uvedený SW budete potřebovat PC komunikační rozhraní MK3-USB
Vzdálený monitoring a konfigurace systémů
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Měnič
Vstupní napětí: DC 48 V (38-66 V)
Výkon (při 25 °C): 5000 VA / 4000 W
Výstupní napětí: AC 230 V (50/60 Hz)
Přenosová kapacita: 100 A
Hmotnost: 30 kg
Rozměry: 444 x 328 x 240 mm
Nabíječka
Nabíjecí proud: 70 A
Vstupní napětí: AC 187-265 V (45-65 Hz)
Výstupní napětí (absorpční/udržovací/skladovací): DC 57,6 / 55,2 / 52,8 V
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí D
Výrobce :  VICTRON
Napájení
Frekvence napětí (Hz) :  50/60
Počet fází :  jednofázový
Vstupní napětí (V) :  38 - 66 (DC)
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní výkon (W) :  4000
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg) :  30
Rozměry :  444 × 328 × 240 mm