ZALMAN ZM850-ARX 850W
Zdroj, ATX, 850W, aktivní, 135mm ventilátor, modulární, 80PLUS Platinum
K odeslání: > 10 ks
Kód: ZDRZAL0012 PN: ZM850-ARX Záruka: 60 měs.
www.100mega.cz
ZALMAN ZM850-ARX 850 W – spolehlivé napájení moderní pracovní i herní sestavy Napájecí zdroj ZALMAN... více
Poslat známému
ZALMAN ZM850-ARX 850 W – spolehlivé napájení moderní pracovní i herní sestavy
Napájecí zdroj ZALMAN ZM850-ARX 850 W se postará o stabilní přísun energie do každé výkonné pracovní stanice nebo gamingového desktopu. Díky výkonu 850 W nabízí enormní kapacitu, která utáhne vícejádrové procesory a nové generace grafických karet. Kromě toho disponuje také dostatečnou rezervou pro pozdější upgrade. Model ZALMAN ZM850-ARX splňuje certifikaci 80PLUS Platinum, díky čemuž dosahuje vysoké účinnosti a je zajištěna jeho energetická efektivita. Vysoká energetická účinnost se odráží na celkové efektivitě provozu, ať už jde o nižší ztráty ve formě tepla, nižší spotřeby elektřiny, a tím také nižších provozních nákladů.
napájecí zdroj ZALMAN ZM850-ARX 850 W
ZALMAN ZM850-ARX 850 W detail
ZALMAN ZM850-ARX 850 W detail
ZALMAN ZM850-ARX 850 W
Napájecí zdroj o výkonu 850 W je osazen tichým, 135 mm velkým ventilátorem. Modulární kabeláž ušetří cenné místo ve skříni. Účinnost zdroje je 80PLUS Platinum.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 850 W
Velikost ventilátoru: 135 mm
Certifikace: 80PLUS Platinum
Napájecí konektory: 1 x ATX 20+4pin, 2 x EPS 4+4pin, 6 x PCIe 6+2pin, 12 x SATA, 8 x molex, 1 x floppy
Rozměry: 180 x 150 x 86 mm
Chlazení
Rozměr ventilátoru (mm) :  135
Typ chlazení :  vzduchem
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  2
Konektor Molex - HDD (počet) :  8
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  6
Konektor SATA (počet) :  12
Max. výkon zdroje (W) :  850
Odpojitelné kabely (modulárnost) :  ano
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  2.95
Rozměry :  180 × 150 × 86 mm