PLANET IGUP-2205AT
Konvertor, PoE++, 802.3bt, 2× 1000Base-T, 2× SFP 100/1000Base-X, dual power 12–56VDC, -40 až 75°C
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETPLA2249 PN: IGUP-2205AT Záruka: 60 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET IGUP-2205AT Konvertor ethernet 1000Base-T s PoE injektorem IEEE 802.3bt na dva optické porty 1000BASE-SX/LX/BX SPF pro instalaci do průmyslového prostředí. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12–56 V DC, krytí... více
Poslat známému
PLANET IGUP-2205AT
Možnost redundantního napájení v rozsahu 12–56 V DC, krytí IP30, hliníková skříň, rozšířená pracovní teplota -40~75 °C.
ESD ochrana do 6 kV DC. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Porty: 2× RJ-45 10/100/1000Base-T, 2× SFP 1000BASE-SX/LX/BX
Podpora přenosu: Frame 9K
Provedení: DIN lišta, na zeď
Podpora OAM: ne
Napájení: zdroj 12–56 V DC, celkový příkon do 5,28 W (až 205 W při maximální PoE zátěži, zdroj není součástí balení)
Ochrana: ESD do 6 KV DC, ochrana proti přepólování
Provozní teplota: -40 až 75 °C
Rozměry: 135 × 85 × 55 mm
Hmotnost: 665 g
Lze instalovat do šasí: ne
POE funkce:
Celkový napájecí výkon: IEEE 802.3bt
Počet injektorů: 1× až 180 W
Typ napájení: End-span, Mid-span
Pokročilé funkce:
  • automatická detekce napájeného zařízení
    Průmyslové vlastnosti:
    zařízení je odolné proti pádu (IEC-60068-2-32) z výšky 75 cm na všechny dopadové části
    zařízení je odolné proti vibracím (IEC-60068-2-6)
    zařízení je odolné proti přetížení krátkodobému zrychlení 50g, dlouhodobému 4g, (IEC-60068-2-27)
    elektrická bezpečnost dle CE EN-60950
    EMC Elektronická kompatibilita (EMI):
    ČSN EN 55032:2015+AC 2016 - Elektromagnetická kompatibilita multimediálních zařízení
    EMC požadavky na odolnost (EMS) :
    ČSN EN 55024 A1:2015 - Zařízení informační techniky
    ČSN EN 55035:2017 - Elektromagnetická kompatibilita multimediálních zařízení
    ČSN EN 61000-4-2:2008 - Elektrostatický výboj ESD
    ČSN EN 61000-4-3 A2:2010 - Vyzařované vysokofrekvenční elektromagnetické pole
    ČSN EN 61000-4-4:2012 - Rychlé elektrické přechodné jevy/skupiny impulzů EFT
    ČSN EN 61000-4-5:2014 - Rázový impuls a přepětí
    ČSN EN 61000-4-8:2009 - Magnetické pole síťového kmitočtu
    ČSN EN 61000-4-11:2004 - Krátkodobé poklesy napětí, krátká přerušení a pomalé změny napětí
    Montáž na DIN lištu:
    Montáž na zeď pomocí dodaného rámu:
  • Značka
    Upřesnění typu :  Konvertor
    Výrobce :  PLANET Technology
    Technické detaily
    Konverze :  LAN/SFP
    Management :  ne
    Norma :  802.3bt
    Podpora MODBUS :  ne
    Provedení :  DIN lišta
    Provedení :  na zeď
    Průmyslové provedení :  ano
    Rychlost portů – metalická :  1 Gb/s
    Rychlost portů – optická :  1 Gb/s
    Síťová rozhraní
    Počet PoE portů :  2
    Typ konektoru :  SFP
    Fyzické vlastnosti
    Barva :  modrá
    Hmotnost (g) :  665
    Rozměry :  135 × 85 × 55 mm