Xtend Solarmi SC10-1M-2C
Kabel, solární, 1500V/45A, průřez 2× 10mm, 1m, černý
Akce
K odeslání: > 10 ks
Kód: SOPGWL0074 PN: SC10-1M-2C Záruka: 26 měs.
Výrobce: XTEND Solarmi
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Xtend Solarmi SC10-1M-2C Speciální dvoužilový UV odolný kabel určený pro připojení solárních panelů k jistícím prvkům, regulátorům apod. Kabel je vhodný pro napětí až do 1500 V a pro proudy do 45 A. Lze objednávat po 1... více
Poslat známému
Xtend Solarmi SC10-1M-2C
Speciální dvoužilový UV odolný kabel určený pro připojení solárních panelů k jistícím prvkům, regulátorům apod. Kabel je vhodný pro napětí až do 1500 V a pro proudy do 45 A. Lze objednávat po 1 metru. Vodiče lze od sebe oddělit.
Kabel je díky ochrannému XLPE plášti odolný proti UV záření i vodě.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ pláště: XLPE (UV odolný)
Průřez: 2× 10 mm2
Délka: 1 m (metráž)
Napětí: do 1500 V
Proud: do 45 A