MHPower MPU-500-12
Záložní zdroj, UPS, 800VA, 500W, čistý sinus, 12V
K odeslání: 4 ks
Kód: UPSMHP0003 PN: MPU-500-12 Záruka: 26 měs.
Výrobce: MHPower
 (ABCtech s.r.o.)
Nerudova 742, 552 03 Česká Skalice, Česká republika
info@abctech.cz
www.abctech.cz
MHPower MPU-500-12 Měnič napětí 12V/230V-500W s funkcí UPS. Připojte akumulátor a máte k dispozici kompletní záložní zdroj s automatickým přepnutím na záložní napájení. Při napájení ze sítě jsou napájeny připojené... více
Poslat známému
MHPower MPU-500-12
Měnič napětí 12V/230V-500W s funkcí UPS. Připojte akumulátor a máte k dispozici kompletní záložní zdroj s automatickým přepnutím na záložní napájení.
Podporuje GEL, AGM a klasické zaplavené baterie. Nepodporuje baterie Li-Ion, Li-Pol, LiFePO atd.
Vlastnosti:
  • Maximální trvalý výkon 500 W
  • Integrovaný nabíječ 10 A max
  • Robustní celokovové provedení
  • Kabely pro připojení externího akumulátoru 0,8 m (M6)
  • Automatické přepnutí při výpadku sítě, automatické dobíjení externího akumulátoru
  • Pro 12V externí akumulátor 50–200 Ah
  • Kompaktní rozměry
POZOR! Záložní zdroj (UPS) funguje pouze tehdy, když je připojen k externí baterii. Neměl by být používán bez připojení baterie. Po připojení akumulátoru, zapojte hlavní napájecí kabel do zásuvky (230V, 50 Hz) s uzemněním do sítě. Na zadní straně zdroje připojíte zařízení, které chcete, aby fungovalo při výpadku napájení. Postupujte podle následujícího pořadí: připojte baterii, připojte hlavní napájení a potom připojte spotřebič (zařízení) k záložnímu zdroji (UPS). Pro zapnutí nebo vypnutí AC zátěže (zásuvek pro spotřebič), tak stiskněte a podržte tlačítko napájení (ON / OFF) pod dobu cca 2 sekund.
Příklady použití a doby zálohování, stáří baterie do dvou let:
Orientační doba zálohy pro spotřebu 100 W:
záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 6,5 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 12 hodin.
záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 15 hodin.
Orientační doba zálohy pro spotřebu 200 W:
záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 3,25 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 6 hodin.
záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 7,5 hodin.
Orientační doba zálohy pro spotřebu 300 W:
záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 2,15 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 4 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 5 hodin.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 800 VA / 500 W
Výstupní napětí: 230 V
Výstupy: 2× Schuko
Rozměry: 230 × 180 × 145 mm
Délka kabelu: 0,8 m
Průměr ok: M6
Hmotnost: 4,75 kg
Baterie
Počet baterií: externí baterie, není součástí balení
Napětí baterie/článku: 12 V
Podporované baterie: GEL, AGM, zaplavené
Značka
Upřesnění typu :  Záložní zdroj
Výrobce :  MHPower
Technické detaily
Provedení :  tower
Účiník :  0.8
Vstupy a výstupy
Schuko zásuvka/zástrčka (počet) :  2
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  500
Napětí baterie/článku (V) :  12
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  4.75
Rozměry :  230 × 180 × 145 mm