Xtend Solarmi DS240S-130DC
Svodič přepětí, 180Vdc, CE, pro ochranu fotovoltaických zařízení, typ 2
K odeslání: 9 ks
Kód: ELEGWL0009 PN: DS240S-130DC Záruka: 26 měs.
Výrobce: Xtend Solarmi
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Poslat známému
Xtend Solarmi DS240S-130DC
Vlastnosti:
  • Kompaktní 2pólový svodič přepětí typu 2
  • Bezpečné odpojovací zařízení
  • Ochrana proti příčnému i podélnému přepětí
  • Modulární struktura (základový díl a výměnný modul)
  • Šířka pouhých 18 mm, šetří místo v rozvaděči
  • Dálková signalizace stavu standardně
  • Splňuje normy IEC 61643-1 a EN 61643-11
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovité napětí (Un): 130 V
Max. přípustné provozní napětí (Uc): 180 V
Max. provozní proud (IL): 50 A
Mezní svodový proud Imax (8/20 µs): 40 kA
Jmenovitý svodový proud ln (8/20 µs): 20 kA
Krytí: IP20
Provozní teplota: -40 až +85 °C
Značka
Upřesnění typu :  Ostatní
Výrobce :  Xtend Solarmi
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  85
Provozní teplota min. (°C) :  -40
Napájení
Jmenovité napětí (V) :  130
Maximální napětí (V) :  180
Fyzické vlastnosti
Hloubka (mm) :  64
Hmotnost (kg) :  0.121
Rozměry :  90 × 67 × 18 mm