XtendLan ZSW02-12-120BR
Zdroj, napájecí, DC 12V, 2 porty, 10A celkem, 120W, skříňka, zálohovatelný baterií, relé port
K odeslání: > 10 ks
Kód: NETXTE3087 PN: ZSW02-12-120BR Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan ZSW02-12-120BR Napájecí zdroj se 2 výstupy a okruhem pro nabíjení + připojení záložní baterie. Celkový výstupní proud je až 10 A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové průchodky, vypínač uvnitř skříňky. ... více
Poslat známému
XtendLan ZSW02-12-120BR
Napájecí zdroj se 2 výstupy a okruhem pro nabíjení + připojení záložní baterie. Celkový výstupní proud je až 10 A.
  • Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové průchodky, vypínač uvnitř skříňky.
  • Ochrana proti zkratu přístrojovou pojistkou, ochrana proti přepětí.
  • LED diody diagnostikují stav portů, na první pohled je např. rozpoznatelná vyhořelá pojistka.
  • Bateriový okruh dobíjen 1 A. Ochrana proti zkratu baterie a ochrana baterie proti úplnému vybití.
Poznámky:
Hlavní vypínač uvnitř skříňky odpojuje pouze napájení 230 V nikoliv napájení z baterie, pro úplné vypnutí při instalačních činnostech odpojte i konektor baterie.
Upozornění:
Záložní baterie není/nejsou součástí balení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod
Výstupní napětí: 12 V DC, - 10 % až +15 % (11-14 V)
Výstupní proud: 10 A (+1 A dobíjení baterie)
Výstupní proud na každém portu: určen pojistkou 5 A
Celkový výstupní výkon: 120 W (+ 12 W dobíjení baterie)
Ochrana proti přepětí: varistorem (prahové napětí 40 V)
Vstupní obvod
Vstupní napětí: 100-240 V (50-60 Hz)
Účinnost: min. 85 % při maximální zátěži
Napájení baterie
Rozměry prostoru pro baterii: 180 × 100 × 70 mm (baterie není součástí), typicky lze instalovat 7 Ah až 10 Ah olověný akumulátor
Nabíjení baterie: napětím o cca 0,8 V vyšším než nastavené výstupní napětí, tzn. při výstupu 12 V nabíjí při napětí cca 13 V (max. proud 1 A)
Ochrana:
  • proti úplnému vybití baterie (pokud napětí na baterii klesne pod cca. 11,4 V) zabraňuje se tak poškození baterie
  • Napojení: standardními Faston konektory (6,3 mm)
    Porty: 2× relé (jeden se přepíná při ztrátě vnějšího napětí a druhý při nízkém napětí baterie)
    Spínaný proud: max. 3 A (120 V AC) nebo 3 A (24 V DC)
    Mechanické vlastnosti
    Materiál: kovová skříň, šedá barva
    Uzemnění šasi: propojení s ochranným vodičem
    Rozměry: 285 × 285 × 90 mm
    Montáž: na zeď (2 závěsné body + 2 další k zajištění na stěně)
    Detailní pohled na zdrojovou část:
    Vstupy a výstupy
    Počet výstupů :  2
    Napájení
    Celkový výstupní proud (A) :  10
    Regulace výstupního napětí :  ne
    Výstupní napětí :  12V DC