IR světlo XtendLan IRL85C6H-45-12
IR světlo, 850nm, 40-50m, venkovní, 12V DC, úhel 45 st, 12W, černé
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETXTE2774 PN: IRL85C6H-45-12 Záruka: 26 měs.
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan IRL85C6H-45-12 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka elegantního vzhledu, napájení 12 V DC, dosah 40 - 50 m, úhel 45 st., 12 W. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne tedy... více
Poslat známému
XtendLan IRL85C6H-45-12
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka elegantního vzhledu, napájení 12 V DC, dosah 40 - 50 m, úhel 45 st., 12 W. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne tedy přísvit nesvítí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 12 V DC, příkon 12 W
Uchycení: držák stěnový / stropní
Složení: 6 x 2 W LED diody
Světelný výkon: 18 - 23 W/sr
Vlnová délka: 850 nm
Úhel záření: 45°
Šířka pásma: 25 nm
Provozní teplota: -40 °C až +50 °C
Materiál: čelní panel skleněné nárazuvzdorné sklo, skříň hliník
Krytí: IP66
Chlazení: pasivní
Rozměr: 121 x 97 x 90 mm
Rozměr montážních otvorů: 8 x 5,5 mm
Hmotnost: 0,5 kg
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  IR světlo
Výrobce :  XtendLan
Technické detaily
Napájení světla :  12V DC