Trubička XtendLan FOSS-61-28
Trubička, pro ochranu optického svaru, zatavovací, 61mm, 2,8/1,4mm, vyztužení drátem 1mm
K odeslání: > 10 ks
Kód: NETXTE2189 PN: FOSS-61-28 Záruka: 26 měs.
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan FOSS-61-28 Samosmršťovací teplem, délka 61mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,4mm. Kruhový. Vnější rozměr po zatavení 2,8mm. Teplota... více
Poslat známému
XtendLan FOSS-61-28
Samosmršťovací teplem, délka 61mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,4mm. Kruhový. Vnější rozměr po zatavení 2,8mm. Teplota pro zatavení je nejméně 110° C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Délka: 61 mm
Vnější průměr po zatavení: 2,8 mm
Vnitřní průměr před zatavením: 1,4 mm