PLANET HPOE-2400G v6
PoE injektor, PoE+ 802.3at do 36W na port, 720W, 802.3af/at, 24× RJ-45 + 24× RJ-45 PoE/PoE+, inteligentní PoE, 100-240V (AC)
K odeslání: 2 ks
Kód: NETPLA1111 PN: HPOE-2400G Záruka: 38 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET HPOE-2400G v6 24portový injektor pro napájení po Ethernetu, 24× RJ-45 (data vstup) + 24× RJ-45 PoE/PoE+ (data + napájení výstup), PoE budget 720 W (max. 36 W/port), 2× ventilátor s automatickým řízením otáček,... více
Poslat známému
PLANET HPOE-2400G v6
24portový injektor pro napájení po Ethernetu, 24× RJ-45 (data vstup) + 24× RJ-45 PoE/PoE+ (data + napájení výstup), PoE budget 720 W (max. 36 W/port), 2× ventilátor s automatickým řízením otáček, napájení AC 100–240 V.
K dispozici je celkem 24 portů s celkovým výstupním výkonem až 720 W, injektor je průchozí, napájení přidružuje na již stávající Ethernet Cat5/5e/6 vedení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 24× RJ-45, 24× RJ-45 PoE/PoE+, 1× RJ-45 (management)
Celkový napájecí výkon: až 720 W (PoE 802.3af, PoE+ 802.3at)
Zatížitelnost portu: max. 36 W (15,4 W pro 802.3af)
Napájení: interní zdroj AC 100–240 V AC (50/60 Hz, 12 A)
Provozní teplota: 0 až +50 °C
Rozměry: 440 × 300 × 44 mm
Hmotnost: 4,3 kg
Ostatní download
Značka
Upřesnění typu :  POE
Výrobce :  PLANET Technology
Technické detaily
Norma :  802.3af
Norma :  802.3at
PoE vlastnosti :  scheduler/plánovač
PoE vlastnosti :  inteligentní PoE
PoE vlastnosti :  Ping/watchdog
PoE vlastnosti :  PD alive
Použití v exteriéru :  ne
Provozní teplota max. (°C) :  50
Provozní teplota min. (°C) :  0
Provedení :  rack
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ano
LAN :  ano
Počet PoE portů :  24
Rychlost portů :  1 Gb/s
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  48
Napájení
Napájení zařízení :  interní zdroj
Fyzické vlastnosti
Barva :  modrá
Hmotnost (g) :  4300
Rozměry :  440 × 300 × 44 mm