Skříň CHIEFTEC Mesh XT-01B-350S8 350 W
Skříň, Mini tower, zdroj 350W, Micro ATX, USB 3.0, černá
K odeslání: 1 ks
Výrobce: CHIEFTEC
 (Arena Electronic GmbH)
Koppersstr. 18, 40549 Düsseldorf, Německo
info@chieftec.eu
www.chieftec.eu
CHIEFTEC Mesh XT-01B-350S8 Černá skříň formátu Mini Tower pro montáž základní desky typu mATX. Na předním panelu naleznete 2 USB 3.0 porty, konektor pro sluchátka a pro mikrofon. Skříň je dodávána se zdrojem o výkonu 350 W.... více
Poslat známému
CHIEFTEC Mesh XT-01B-350S8
Černá skříň formátu Mini Tower pro montáž základní desky typu mATX. Na předním panelu naleznete 2 USB 3.0 porty, konektor pro sluchátka a pro mikrofon. Skříň je dodávána se zdrojem o výkonu 350 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Provedení skříně: Mini Tower
Externí pozice: 2 x 5,25", 1 x 3,5"
Interní pozice: 2 x 3,5", 1 x 2,5"
Kompatibilita základní desky: mATX
Zdroj: 350 W
Konektory na předním panelu: 2 x USB 3.0, mikrofon, sluchátka
Rozměry: 408 x 180 x 352 mm
Hmotnost: 4,5 kg
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Desktop
Výrobce :  CHIEFTEC
Chlazení
Počet pozic pro ventilátory :  2
Podporovaná velikost radiátoru nahoře/dole :  nepodporuje
Podporovaná velikost radiátoru zepředu/zezadu :  nepodporuje
Vstupy a výstupy
Analogový vstup/výstup zvuku (počet) :  1
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB 3.0 (počet) :  2
Čtečka karet
Čtečka paměťových karet :  ne
Sloty
2,5" interní pozice :  1
3,5" externí pozice :  1
3,5" interní pozice :  2
5,25" externí pozice :  2
Skříň
Provedení PC skříně :  Mini tower
Průhledná bočnice :  ne
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  350
Podporovaný formát zdroje :  ATX
Pozice zdroje :  nahoře
Zdroj :  ano
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Formát základní desky :  mATX
Hmotnost (kg) :  4.5
Rozměry :  408 × 180 × 352 mm